Desktop

O nas


GIRL

MALULO to sklep on-line z sukienkami dla dziewczynek, które chcą zostać prezydentkami Polski lub świata; astronautkami gotowymi odkryć niepoznane dotąd planety; przepełnionymi miłością matkami; inżynierkami wdrażającymi nowoczesne technologie; lekarkami bez granic; wytrwałymi sportsmenkami; ciekawymi świata spadkobierczyniami Kapuścińskiego; inspirującymi uczniów do krytycznego myślenia nauczycielkami; żołnierkami, które przyniosą światu pokój; fizyczkami badającymi możliwości układów kwantowych; stolarkami z precyzją strugającymi meble

Dla dziewczynek, które chcą realizować swoje pasje i marzenia.


DRESS

MALULO to sklep on-line oferujacy sukienki dla dziewczynek w wieku od 2 do 10 lat od wybranych projektantów z różnych zakątków świata.

Sukienki, które są jak dzieła sztuki. Niepowtarzalne, z oryginalnym i nierzadko odważnym wzornictwem oraz ciekawym doborem kolorów. Jeśli jednak zdążyliście wyobrazić sobie swoje córki jako żywe wcielenie obrazów Fridy Kahlo, uspokajamy – galerią sztuki nie zamierzamy zostać. Za to znajdziecie u nas sukienki z charakterem. Inspirowane dziecięcą wyobraźnią. Zaprojektowane ze smakiem. Dalekie od komercji. Świetne jakościowo. Sukienki ponadczasowe, które z pewnością będzie można przekazać młodszej siostrze.

Większość producentów, z którymi współpracujemy, dba o skórę Twojego dziecka i środowisko naturalne – do produkcji używają np. organicznej bawełny, certyfikatów Fair Trade czy Oeko-Tex, nietoksycznych barwników. Niektórzy idą o krok dalej, kładąc nacisk na etyczny aspekt produkcji – świadomie wybierają miejsce produkcji, dbają o godziwe warunki pracy. I my też chcemy dorzucić kamyk do modowego ogródka i podpisujemy się pod słowami znanej projektantki mody Vivienne Westwood: “kupuj mniej, wybieraj lepiej”.


POWER

Przez lata nauczyłem się, co w sukience jest najważniejsze: to kobieta, która ją zakłada.
- projektant mody Yves Saint-Laurent

Koszyk

Suma: 0.00 PLN